Bohemia Olej

Konopná medicína

Raw Olej z konopí je všelék. Díky vysokému obsahu chlorofylu přispívá k obnově krevních částic, zásobování tkání kyslíkem a tím celkové regeneraci buněk. Je plný omega 3 mastných kyselin a ve skvělém poměr ku omega 6 mastným kyselinám, proto má protizánětivé účinky a podporuje nervové a mozkové funkce. Odkyseluje organismus, uzdravuje střevní mikroflóru, probouzí imunitu a harmonizuje hormonální balanc. Napomáhá zdravému vývoji orgánů plodu v těhotenství a obnově tkání orgánů po celý život. Lze užívat vnitřně i z venku, hojí rány, popáleniny i odřeniny a potěšením nechť vám je rychlý účinek.

Pokud se chystáte na detoxikaci organismu, zařaďte jako urychlovač raw konopný olej a každé ráno na lačno, před vyčištěním zubů, jej povalujte dvě minuty v ústech a poté vyplivněte. Nikdy nepolykejte a všechna nečistota se odplaví. Tělo dostane impuls ke spuštění samočistících funkcí jednotlivých orgánů.

Východní znalci mají pro konopný olej výraz „zelený klíč“ a myslí tím klíč k novým začátkům ať se jedná o zdraví nebo život sám.

Čistě přírodním obsahem tohoto produktu si můžete být jisti Extra panenský Konopný raw olej