Šel městem muž, když na hlavu mu spadlo pár prvních dešťových kapek a spolu s nimi nápad doprovázený tím vzácným pocitem „TO je ONO“.

Rád vaří, rád buduje, rád miluje, tak to spojil a proto lisuje.
Něčemu se ještě diví, něco už o životě ví, jenže srdcem mu věčně probublává touha chodit nevyšlapanými cestami. BOHEMIA OLEJ je jednou z nich.

O nás

Nadšeně jsme se pustili do budování firmy od základů v roce 2012 a co nás čeká netušili. Měli jsme snílkovský předobraz o revoluci ve světě olejů na trhu českém i světovém, pevně jsme mu uvěřili a zasvětili veškeré úsilí.

Toho léta vyrostla kraslická fabrika na lisování, pražská základna pro praktické činnosti obchodního koloběhu a vzdušný zámek na přání a sny.

Principy jsme bez váhání postavili na vlastním přístupu k životu a na tom, co bychom si sami pro sebe přáli, kdybychom byli svými vlastními zákazníky.

Začali jsme se potkávat s mnoha zajímavými lidmi, z některých se stali naši prověření partneři, z některých svědomití zaměstnanci a z jiných spokojení zákazníci. Těšíme se každý den na další z takových zásadních setkání.

Byl jsem absolutně nadšený prvními pokusy o jakýkoliv olej, třeba z vlašského ořechu, máku nebo meruňky. Zainteresoval jsem všechny blízké a jejich radost a chvála při ochutnávání mi byla hnací silou k dalším krokům.

Bohemia Olej